PRZEDSZKOLA

Eksperymenty z Laborakami możecie wykonywać już w przedszkolu, dzięki specjalnie opracowanym tematom, przy których każdy przedszkolak zamieni się w prawdziwego naukowca! Grupa najmłodszych odkrywców, ubrana w laboratoryjne kitle i wyposażona w profesjonalny sprzęt będzie odkrywać otaczający świat a przy tym ćwiczyć motorykę małą. Układ idealny 🙂  Dla przedszkolaków przygotowaliśmy 8 zajęć, które możemy realizować cyklicznie (8 zajęć w roku) lub pojedynczo od października do maja.

1. Bezpieczne Laboraki

Czy wiecie, że nie każdą bagietkę można zjeść, a “kolba” nie zawsze oznacza kukurydzę? Podczas tych zajęć dzieci dowiedzą się nie tylko o tym, jak ubrany jest laborant, z jakiego sprzętu korzysta, ale przede wszystkim zobaczą dlaczego nie mogą korzystać z chemii domowej bez pozwolenia i nadzoru rodziców.

2. Kolorowe laboratorium

Kolory nie zawsze powstają na zajęciach plastycznych, a tęcza wychodzi nie tylko  po deszczu.>Zabierzemy dzieci w niezwykłą kolorową podróż wśród zjawisk fizycznych i chemicznych.

3. Tęczowe slime'y

Kreatywna zabawa wśród ciągnących się “glutków” i cieczy, która potrafi się zamienić w ciało stałe, w sposób wcale nie magiczny ale fizyczny.

4. Śnieżna zadyma

Czy masz tę moc, by wbić gwoździa pomidorem? W naszej „Krainie Lodu” wszystko jest możliwe! Gwarantujemy duże ilości lodu nawet, gdy zabraknie go za oknem.

5. "Laborakowy" ogród

Zabierzemy dzieci w niezwykły świat roślin, gdzie dowiemy się w jaki sposób funkcjonują.

6. Chemiczna kuchnia

Czy powietrzem można się najeść? Nie, ale można ugotować z niego zupę! Te i wiele innych zaskakujących doświadczeń czeka w naszej „Laborakowej” kuchni.

7. "Laborakowe " ciekawostki

Mix szalonych eksperymentów z nieoczekiwanym efektem. Zaskoczymy wszystkich!

8. Kosmos

Temat oparty na piosence o kosmosie, którą śpiewają chyba już wszyscy 🙂 Przedstawimy cechy  charakterystyczne  planet w nieziemski sposób.

CENNIK

Zajęcia jednorazowe:

1 grupa – 450 zł/grupa
2 grupy – 425 zł/grupa
3 grupy – 400 zł/grupa
4 i więcej – 375 zł/grupa

Zajęcia cykliczne:

1 grupa – 400 zł/grupa
2 grupy – 375 zł/grupa
3 grupy – 350 zł/grupa
4 i więcej –  325 zł/grupa