"Laboraki od kuchni"

Zapraszamy do poznania nas bliżej. Na stronie FB „Laboraki” możecie zobaczyć miejsca, w których bywamy i co tam wybuchowego działamy. Uszykujemy też dla Was materiały extra oraz wywiady.

W grupie na FB „Laboraki od kuchni” możecie spotkać się z nami na żywo. Organizujemy spotkania LIVE, podczas których Marta wraz ze swoim synem Hubertem wykonują eksperymenty z użyciem składników, które możecie spotkać w waszych domach. Wszystkie listy z niezbędnymi rzeczami udostępniane są na bieżąco! Zajrzyj do nas i daj się porwać do wspólnej zabawy! 🙂

Laborakowy MasterClass!

Dołącz do nas i zapisz się na niezapomniane zajęcia online! Masz ochotę poczuć się jak w górach, albo wybrać się na cudowną palżę bez wychodzenia z domu? Te zajęcia są dla Ciebie! Wciąąąąągniemy każdego w fantastyczny laboratoryjny świat, nie tylko poprzez własnoręcznie wykonane slime’y! 🙂 

Zaczynamy 18 i 19 kwietnia – spotkanie live będzie podzielone na dwa bloki, a każdy z nich będzie trwał 1,5h! Tak, to oznacza 3h eksperymentowania z nami!! Nie dasz rady być z nami na żywo? Spokojnie! Wykupując Laborakowy MasterClass otrzymasz kod dostępu do nagrania, które będziesz mógł odtworzyć w dowolnej chwili. Dodatkowo, dla wszystkich uczestników przygotowane będą przepisy z doświadczeniami i dokładna instrukcja, jak wykonać je jeszcze raz. Do zajęć dodatkowo jest dostępne naukowe LaPudełko – czyli wszystko to, czego Twoje dziecko będzie potrzebowało na spotkanie! Co więcej, w każdym pudełku znajdzie się zestaw Małego Laboraka – m.in probówka, pipeta i imienna przypinka! 🧪A Ty zaoszczędzisz mnóstwo swojego czasu! 
Wolisz jednak sam zrobić zakupy? Nie ma problemu! Wersję bez LaPudełka także posiadamy w ofercie!

Cennik

Wariant I

Eksperymentowanie Live (2 spotkania po 1,5h każde) + klucz dostępu do materiału + przepisy na doświadczenia + Magiczne LaPudełko = 139zł (+15zł koszt przesyłki)

Wariant II

Eksperymentowanie Live (2 spotkania po 1,5h każde) + klucz dostępu do materiału + przepisy na doświadczenia = 69zł